Exiled Kingdoms – czy warto kupować

In Exiled Kingdoms

Exiled Kingdoms jest klasyczna grą RPG na telefony komórkowe. Gra zarówno w darmowej jak i płatnej wersji nie posiada żadnych reklam. W darmowej wersji gry, możemy grać jedynie dwoma z czterech postaci oraz mamy ograniczony obszar poruszania się po świecie gry. Ale bez obaw, nawet ta ograniczona rozgrywka pozwala nam na kilka godzin dobrej zabawy. Długo zastanawiałem się czy kupić jej pełną wersję, pomimo tego że kosztuje jedynie 12 zł, ale ostatecznie się zdecydowałem i już Wam powiem dlaczego.

Ogromny świat – jak na grę na telefon, świat gry jest naprawdę duży. Co prawda, gra ma grafikę utrzymaną w starym stylu, jednak dzięki temu będzie działać nawet na słabszych telefon i jest w pełni offline. Bez problemu możemy, grać w nią nawet 10 godzin z rzędu – ja w momencie pisania tego tekstu, mam przegrane już 45 godzin. Nie ma tutaj żadnych liczników, odliczania czy paywalli. Płacisz tylko 12 zł i masz pełno prawny tytuł.

Nie wiedziałem tego wcześniej, ale w grze możesz mieć własną drużynę. Dokładnie opisałem to w artykule Exiled Kingdoms – własna drużyna, jednak jest to naprawdę dość fajnie zrobione.

Fajny klimat gry. Exiled Kingdoms przypomina trochę pierwszego gothica. Na początku jesteśmy bardzo słabi i mało znaczący, ale z czasem stajemy się coraz silniejsi i rozpoznawalni.

Polska wersja gry. Gra jest w 100% w języku polskim i co najważniejsze jest porządnie przetłumaczona. Obecnie wiele gier, jest tłumaczona automatycznie przez co polskie dialogi są często bez sensu. Tutaj wszystko jest przetłumaczone od A do Z, co jest szczególnie ważne bo w grze fabuła ma bardzo duże znaczenie. Również niektóre specjalne właściwości przedmiotów wynikają z ich opisów, a nie ze statystyk.

Rozbudowani przeciwnicy. W Exiled Kingdoms stykamy się z dziesiątkami przeciwników. Mamy tutaj zarówno zwykłe moby, jak i championów czy bossów. Każdy z przeciwników ma swoje specjalne umiejętności oraz słabości. Co jest dodatkowym plusem, moby mogą walczyć również między sobą. Możemy na przykład wciągnąć silnego olbrzyma górskiego, pomiędzy wilkołaki i w ten sposób go pokonać. Więcej takich wskazówek, znajdziesz w artykule: Exiled Kingdoms poradnik.

System reputacji. Cała mapa w grze, podzielona jest na różne królestwa, a w każdym z nich mamy swoją reputację, które wpływa nie tylko na ceny w sklepach, ale także na opcje dialogowe czy nawet całą fabułę. Już któryś raz wracam tutaj do fabuły, bo w tej grze na telefon jest ona naprawdę świetna.

You may also read!

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – krwawe kamienie

Każda dobra gra na telefon posiada w swoim świecie różnego rodzaju walutę czy surowce. W przypadku Vampire Fall, jest

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – ulepszanie broni

Każda dobra gra na androida, musi mieć system ulepszania broni oraz zbroi. I tak właśnie jest w przypadku Vampire’s

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu