Goddess: Primal Chaos – 2vs2

In Goddess: Primal Chaos

Goddess Primal Chaos 2vs2

W grze mamy dostępny bardzo fajny tryb 2vs2, który daje sporo frajdy i czasem dostarcza sporych emocji. Sama rozgrywka przypomina tą znaną nam z League of Legends. Mamy „nexus” oraz jedną wieże i tak samo jest po stronie przeciwnej. Plansza jest podłużna, co jakiś czas respią się miniony oraz pojawiają się na niej bonusy takie jak:

  • zwiększone obrażenia (symbol miecza),
  • zwiększona prędkość poruszania (symbol buta),
  • zwiększona obrona (symbol tarczy),
  • regeneracja zdrowia (symbol czerwonego krzyża).

Pewną niegodnością jest fakt, że zarówno czas trwania boostu obrony i ataku jest nieznany. Nie wyświetla nam się żadna ikona i tak naprawdę, nie widzimy kiedy kończy się to wzmocnienie.

Co do leczenia, to jest ono efektywne jedynie na niższych levelach. Z czasem jego zebranie, nie robi nam już żadnej różnicy.

Goddess pvp poradnik

Pomimo tego, że rozgrywka jest dość prosta, możesz zastosować kilka sztuczek, które pozwolą Ci wygrać. Po pierwsze pamiętaj o tym, że respawn regeneruje także życie, więc gdy zaczyna Ci go brakować możesz na chwilę do niego wrócić. Po drugie respawn nie wskrzesza Twojego herosa, więc walcząc z przeciwnikiem staraj się na początku ubić jego herosa – w ten sposób znacznie obniżysz jego moc. Tocząc walki, gra ma często problem w poprawnym ustaleniu celu. Zdarza się że chcemy użyć specjalnego ataku na przeciwniku, a ładujemy go w miniona. Dlatego zawsze warto wcześniej zaatakować przeciwnika podstawowym atakiem, a dopiero później, gdy system już „załapie” kogo bijemy, pakować w niego ataki specjalne.

Nagrody

Za walki 2vs2 dostajemy także spore ilości złota (niezależnie czy wygramy czy przegramy, różnica jest niewielka), ale jedynie dwa razy w ciągu dnia. Oczywiście walk możemy stoczyć więcej, jednak nie będą one dawały już nam złota.

Trochę szkoda, że nasze statystyki w meczu, a nic się nie przekładają. Oczywiście gdy zabijemy dwóch lub więcej przeciwników pod rząd, a samemu nie zginiemy wtedy narrator nagradza nas okrzykiem double kill, ale nie przekłada się to, ani na złoto, ani na expa – a szkoda.

Podsumowując tryb pvp w grze, jest stworzony tylko do tego żeby zdobyć złoto i zmierzyć się z innymi graczami. Do tej pory jednak nie jestem pewien, czy faktycznie walczymy z realnymi graczami, czy jedynie z ich postaciami kierowanymi przez komputer. Odnoszę wrażenie, że czasem są to faktycznie prawdziwi gracze, ale znacznie częściej postacie kierowane są przez komputer.

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu