Goddess: Primal Chaos – mounty

In Goddess: Primal Chaos

Goddess: Primal Chaos – mounty

W grze Goddess: Primal Chaos, do naszej dyspozycji mamy także mounty. Co prawda, nie mają one zbyt dużego wpływu na rozgrywkę – nie przyśpieszają naszej prędkości ruchu, ani nie pozwalają na walkę z grzbietu wierzchowca, niemniej jednak warto je mieć. Mounty, podobnie jak wszystko w tej grze zwiększa nasz pvp power, czyli po prostu wzmacniają naszą postać.

Mountów w grze jest naprawdę wiele, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Co ciekawe, w grze od początku mamy tylko jednego mounta i po prostu wraz z biegiem gry rozwijamy go i wzmacniamy. Nie ma w tym w ogóle żadnego realizmu, ponieważ nasz początkowy koń, z biegiem czasu może zmienić się w motor, czy wielkiego demona. Realizmu tu brak, ale jest to pewne ułatwienie, które daje możliwość posiadania wymarzonego mounta. Jedni marzą o białym koniu, drudzy od motorze, a trzeci o płonącym wierzchowcu. W Goddess: Primal Chaos, każdy znajdzie coś dla siebie!

Jak trenować mounty?

W grze możemy zdobyć specjalne pożywienie, którym karmimy naszego wierzchowca, a ten z czasem ewoluuje. Co ciekawe, pomimo wysokiego poziomu mounta, w dalszym ciągu może wybrać sobie inny wygląd. Jedzenie dla mountów zdobywamy ze skrzyni, z questów lub po prostu kupujemy za diamenty.

Wyposażenie mount’a

Dodatkowo możemy zdobywać różne wyposażenie (na przykład siodła), które dodadzą nam dodatkową pvp power.

Do czego używać mounty?

Oprócz zwiększenia mocy oraz fajnego wyglądu, mounty za bardzo do niczego nam się nie przydadzą. Używać ich możemy głównie w mieście, a w różnych trybach gry, nie są nam one do niczego potrzebne. Niemniej jednak, jest to bardzo ciekawe urozmaicenie rozgrywki, bo trzeba przyznać, że mounty w tej grze wyglądają naprawdę świetnie!

Jeżeli macie jakieś pytania związane z mountami w grze, koniecznie napiszcie je w komentarzu! Razem stwórzmy silną polską społeczność w Goddess: Primal Chaos!

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu