Grim Soul – Wandering Merchants – Wędrowni Kupcy

In Grim Soul
Wędrowni Kupcy

Wandering Merchants

Czasem w grze możemy dostać informację, że w pobliżu naszej twierdzy znajdują się Wędrowni Kupcy. Jeżeli tylko możemy, zawsze powinniśmy tam pójść.
Po wejściu w obszar, zobaczymy trzech kupców razem ze swoimi wozami, którzy oferują nam wymianę. Zazwyczaj w ten sposób możemy uzyskać cenne przedmioty, które normalnie ciężko byłoby zdobyć.

Jak widzicie mamy dwie opcje. Albo dokonać wymiany albo zaatakować wędrowców. Trzeba jednak zauważyć, że każdy z nich ma ogromny pasek życia, dobrą broń oraz zbroję. Walczyć z nimi możemy jedynie na najwyższych poziomach i po odpowiednim przygotowaniu.

Warto jednak dodać, że wymiana z kupcami jest dość problematyczna. Pojawią się oni zawsze na krótki okres czasu i zawsze chcą innych rzeczy. Tak więc musimy odwiedzić ich raz zobaczyć co mają, następnie wrócić do bazy i zabrać potrzebny sprzęt, by znowu do nich wrócić i dokonać wymiany.

Porada:
Arena z kupcami, zawsze pełna jest surowców i zwierzyny, a nie ma na niej żadnych wrogów. Dlatego zawsze zabierz ze sobą siekierę, kilof oraz pałkę. Dzięki temu nigdy nie wrócisz z pustymi rękami!

 

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu