Grim Soul

In Grim Soul

Grim Soul

Grim Soul to gra free-to-play z gatunku survival MMORPG. W grze żyjemy w przeklętym świecie, w którym nie możemy umrzeć raz na zawsze, więc staramy się zrobić wszystko aby sobie to życie ułatwić.

Na początku zaczynamy grę jako goły mężczyzna, który nie ma przy sobie kompletnie nic. Następnie zbierając gałęzie i kamienie tworzymy pierwsze niezbędne przedmioty, które pozwalają nam wytworzyć broń, siekierę oraz kilof. Gra charakteryzuje się bardzo fajnym i rozbudowanym systemem craftingu. W Grim Soul możemy craftować ubrania, zbroje, bronie, narzędzia, ale także budować domy, siać zboża i atakować przeciwników.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was serię artykułów, w którym dokładnie opisaliśmy mechanikę gry, crafting, potwory eventy, a także przygotowaliśmy dla Was rozbudowany poradnik do Grim Soul, dzięki którym lepiej poznacie grę oraz przeczytacie o tym jak ułatwić sobie rozgrywkę. Przejdź do Grim Soul poradnik.

Co wyróżnia Grim Soul

Ciężko tutaj wymienić tylko jedną cechę. Dla mnie największe wrażenie robi to, że możemy wszystko stracić w zaledwie kilka sekund. Przy śmierci tracimy cały nasz ekwipunek. Co prawda, ciało ciągle leży tam gdzie umarliśmy, jednak dostanie się do niego zazwyczaj jest problematyczne, a w dodatku może zostać okradzione. Podobnie zresztą jest z domem. W grze możemy budować własne domy, w których trzymamy nasze ciężko zebrane przedmioty, ale na wyższych levelach możemy stworzyć bombę, która wysadzi drzwi lub ścianę i pozwoli nam spenetrować dom innego gracza. Brzmi groźnie? Na szczęście nie jest aż tak strasznie. Każda postać ma bardzo ograniczoną możliwość „pojemność” i nie damy rady wynieść wszystkiego za jednym razem. Po drugie, możemy dowolnie budować domy, dzięki czemu dostanie się do niego, nawet z materiałami wybuchowymi nie jest takie proste – ale o tym napisaliśmy w naszym poradniku.

Co trzeba wiedzieć o Grim Soul

Gra na razie jest w fazie beta i jest cały czas rozwijana. jest to ogromny plus, ponieważ już teraz gra wygląda naprawdę dobrze, a w przyszłości może być tylko lepiej.

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

One commentOn Grim Soul

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu