Łucznik

In Klasy postaci

Łucznik – słabe i mocne strony

Łucznik jest jedną z trzech profesji jaką możemy grać w Rucoy. Łucznik jest trudną profesją (a w szczególności drogą) i nie zalecaną na początkowych etapach gry.

Mocną stroną łucznika jest jego szybkość, dzięki której jest znacznie szybszy od mobów, a także od magów i wojowników. Drugim plusem jest fakt że zarówno jego atak podstawowy, jak i specjalny jest automatyczny, dzięki czemu jest to bardzo fajna postać zarówno do pvp, jak i expienia, jednak trzeba pamiętać o strzałach – a te niestety dość szybko się zużywają i są drogie. Dlatego też łucznikiem powinniśmy zacząć grać, kiedy dysponujemy już odpowiednią ilością złota.

Łucznik posiada także bardzo efektywny atak specjalny, który polega na wystrzeleniu trzech strzał jednocześnie, a każdy z pocisków rani innego wroga (wrogowie są wybierani automatycznie).

Jeżeli w tej klasie postawimy na szybkość, uzyskamy bardzo zwinną postać która automatycznie rani przeciwników zanim Ci zdążą do niej podejść. Warto też dodać że tą postacią, na późniejszych etapach gry znacznie szybciej zdobywa się doświadczenie.

Skąd zdobyć strzały dla łucznika?

Strzały kupujemy u sklepikarza w mieście. Musimy pamiętać o tym że zajmują one nam sporo miejsca w ekwipunku, a także dość szybko się zużywają. Strzały dropią także z niektórych mobów.

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu