Mag/Czarodziej

In Klasy postaci

 

Mag/Czarodziej – słabe i mocne strony

Profesja maga jest jedną z najciekawszych profesji w grze. Po pierwsze mag posiada bardzo ciekawy, trochę mroczny wygląd. Jego słabą cechą jest słaby pancerz, oraz fakt że każdy atak (nie tylko specjalny) zużywa mane, ale jednocześnie postać ta może chodzić i automatycznie atakować wroga. Daje nam to bardzo ciekawą możliwość, ciągłego poruszania się dzięki czemu trzymamy wrogów na dystans, ale jednocześnie cały czas ich atakując.

Na uwagę zasługuje także potężny atak specjalny, który polega na wystrzeleniu magicznego pocisku w dowolne miejsce widoczne na ekranie pod warunkiem że nasza postać je widzi (nie możemy na przykład strzelać przez ściany). Gdy pocisk wyląduje we wskazanym miejscu to wybucha, raniąc wszystkich dookoła. Ten atak specjalny jest bardzo przydatny przy wbijaniu lvleli, bo pozwala szybko zabić dużą grupę mobów, jednak w przypadku pvp nie za bardzo się sprawdza, ponieważ musimy nim celować, a gracze stale się poruszają.

Grając tą postacią musimy pamiętać że każdy atak (zarówno specjalny jak i zwykły) zużywa naszą manę, dlatego musimy być stale wyposażeni w odpowiednie potiony, bo gdy zabraknie nam many, stajemy się wtedy zupełnie bezradni.

Z kolei grając tą postacią możemy liczyć na bonusy do skilla magii, dzięki czemu łatwiej jest nam atakować moby na wyższym lvlu od naszego. Możemy także nakładać zbroję z bonusami do prędkości, wtedy będziemy trudniejszym przeciwnikiem podczas walki pvp.

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu