Pvp w Rucoy Online

In Poradnik

 

Pvp w Rucoy Online

W tym artykule skupimy się na jak najlepszym omówieniu kwestii związanych z pvp. Proszę jednak pamiętać że gra jest stale rozwijana i to co jest aktualne teraz, może takie już nie być za pół roku, czy rok. Więc jeśli zobaczycie że coś Wam się tutaj nie zgadza, koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzu!

Żeby móc zaatakować innego gracza musimy wejść do specjalnej strefy, która jest bardzo jasno zaznaczona – zdjęcie poniżej.

Po przekroczeniu tej linii możemy zaatakować każdego, a każdy może zaatakować nas. Ale to nie takie proste. Zaatakowanie gracza nakłada na nas klątwę, co oznacza że może nas zaatakować i zabić każdy bez żadnych konsekwencji. Klątwa trwa jedynie kilka minut (a czasem sekund), więc tragedii nie ma.

Jeżeli jednak uda nam się zabić innego gracza, wtedy otrzymujemy tzw. skulla i nasz nick wyświetla się na czerwono. Zdjęcie poniżej.

I niestety, ale byciem redem nie oznacza nic dobrego. Po pierwsze każdy może nas zaatakować i zabić bez żadnych kar. Po drugie bycie redem trwa 15 minut za każdą śmierć, a czas odlicza się tylko w strefie pvp, w której każdy może nas zabić.

Jest to solidna kara, ponieważ przy wejściu do strefy pvp zazwyczaj stoi kilku graczy na wysokich levelach którzy z radością Cię zabiją. I ogólnie każdy Cię z radością zabije jeżeli ma wyższy level od Twojego, więc pozbycie się skulla, który trwa tylko 15 minut, może nam zająć nawet kilka godzin. Jak to zapytasz?

Wygląda to tak że zaczynasz z miasta idziesz 3 minuty do strefy pvp, tam po 30 sekundach Cię zabijają i znów wracasz do miasta – słaba wizja, prawda? Dlatego o wiele lepiej jest darować sobie walki z innymi graczami i walczyć jedynie na specjalnej arenie do pvp.
(Czytaj więcej o: Arena do pvp)

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu