Rucoy Online – największy polski serwis

[et_pb_section admin_label=”Sekcja” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” fullwidth=”on” specialty=”off” disabled=”off”][et_pb_fullwidth_image admin_label=”Obraz w pełnej szerokości” src=”/wp-content/uploads/2017/07/slider-1.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” disabled=”off”] [/et_pb_fullwidth_image][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” fullwidth=”off” specialty=”off” disabled=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″ allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”on” parallax_2=”off” parallax_method_2=”on” parallax_3=”off” parallax_method_3=”on” parallax_4=”off” parallax_method_4=”on” disabled=”off”][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar admin_label=”Panel boczny” orientation=”left” area=”et_pb_widget_area_1″ background_layout=”light” disabled=”off”] [/et_pb_sidebar][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”center” use_border_color=”off” border_style=”solid” disabled=”off”] [/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_style=”solid” disabled=”off”]

Rucoy online to popularna gra MMORPG która przeniesie Cię w magiczny świat wojowników, łuczników i czarodziei!
Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informację odnośnie Rucoy – poradnik do Rucoy, FAQ, opisy broni i specjalizacji! Dodatkowo na stronie będziemy umieszczać wszystkie newsy, tak abyście zawsze byli na bieżąco! Zapraszamy do wspólnej przygody?

Dlaczego warto zagrać w Rucoy?

Wbrew pierwszemu wrażeniu jest to bardzo dobra gra, która łączy w sobie wiele ciekawych elementów i rozwiązań, a co najważniejsze – jest zupełnie darmowa!

Po pierwsze w Rucoy mamy trzy klasy postaci: wojownika, łucznika oraz maga. Każda z tych profesji ma swoje mocne i słabe cechy, ale co najlepsze – możemy być każdą z nich!

W jednej chwili możesz być potężnym wojownikiem który biegle włada mieczem, by za chwile stać się potężnym magiem który włada ogniem i eksplozjami? Nie podoba Ci się? To zostań szybkim łucznikiem i unikaj wrogich mieczy oraz czarów!
(czytaj dalej o: klasy postaci w Rucoy)

Jak każda porządna gra MMO na Androida, również Rucoy posiada szereg rozwiązań które pozwalają na większa integrację z innymi graczami. W grze możemy handlować, wystawiać własne sklepy, oraz oczywiście handlować z NPC. Oczywiście w grze nie zabrakło także takich elementów jak pvp czy tworzenia drużyn do wspólnej walki z przeciwnikiem.
(czytaj dalej o: pvp w Rucoy)

Dodatkowo gra posiada bardzo fajny i przyjemny sposób lvlelowania postaci. Nie dość że wbijamy kolejne levele, to dodatkowo ćwiczymy każdego ze skilli osobno.
(czytaj dalej o: exp w Rucoy)

Oczywiście w grze nie zabraknie ogromnego wyboru ekwipunku o wyjątkowych właściwościach, który możemy dopasowywać do aktualnie wybranej profesji i zyskiwać przewagę nad przeciwnikami.
(czytaj dalej o: ekwipunek w Rucoy)

Znajdziecie tutaj także mnóstwo mobów do expienia. W przeciwieństwie do innych gier tego typu moby na wyższych levelach mają różne umiejętności specjalne które sprawnie wykorzystują. Trzeba też pamiętać że dzięki regularnym aktualizacją, z miesiąca na miesiąc przybywa nowych mobów! Na naszej stronie znajdzie ich aktualną listę, wraz ze wszystkimi szczegółami!
(czytaj dalej o: moby w Rucoy)

I na sam koniec zostawiliśmy dwie najlepsze informacje. Po pierwsze Rucoy Online jest zupełnie darmowa! Oczywiście w grze możemy kupować diamenty za realne pieniądze, jednak nie daje one nam w żaden sposób przewagi nad innymi graczami. Za diamenty zmienimy swój wizerunek, ale nie podniesiemy żadnych statystyk, ani nie kupimy lepszego sprzętu.
Drugą świetną informacją jest to, że gra jest rozwijana nieprzerwanie od kilku lat. Przynajmniej raz na miesiąc pojawia się nowa aktualizacja, a twórcy regularnie szykują dla graczy eventy i różne atrakcje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, na której znajdziecie wszystkie informacje zwiążane z Rucoy Online. Liczymy także na wasze komentarze!

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_sidebar admin_label=”Panel boczny” orientation=”right” area=”et_pb_widget_area_2″ background_layout=”light” disabled=”off”] [/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” fullwidth=”off” specialty=”off” disabled=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″ allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”on” parallax_2=”off” parallax_method_2=”on” parallax_3=”off” parallax_method_3=”on” parallax_4=”off” parallax_method_4=”on” disabled=”off”][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font=”|on||on|” text_font_size=”18″ use_border_color=”off” border_style=”solid” disabled=”off”]

Ostatnio na stronie…

[/et_pb_text][et_pb_blog admin_label=”Blog” fullwidth=”off” posts_number=”6″ include_categories=”18,40,30,16,32,37,44,41,13,35,17,2″ show_thumbnail=”on” show_content=”off” show_more=”on” show_author=”off” show_date=”off” show_categories=”off” show_comments=”off” show_pagination=”on” offset_number=”0″ use_overlay=”off” background_layout=”light” use_dropshadow=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” disabled=”off”] [/et_pb_blog][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_sidebar admin_label=”Panel boczny” orientation=”right” area=”et_pb_widget_area_3″ background_layout=”light” disabled=”off”] [/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Mobile Sliding Menu