Rucoy Poradnik

Cała nasza strona jest jednym ogromnym poradnikiem, który jest cały czas ciągle rozwijany i rozbudowywany. Jednak w tym miejscu chcieliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informację o grze. Jeżeli uważacie że czegoś tu brakuje, to dajcie nam o tym znać w komentarzu!

Czym jest Rucoy Online

Rucoy Online jest to gra MMORPG, wydana na systemy android i dostępna w sklepie play. Gra jest od kilku lat rozwijana i na chwile obecną ma ponad milion pobrań. Mamy nadzieję że z biegiem czasu liczba ściągnięć będzie coraz większa.

Na czym polega gra

W grze przemierzamy wirtualny świat, w którym zabijamy napotkane stwory, zdobywamy złoto oraz ekwipunek oraz wchodzimy w interakcje z innymi graczami (wspólna walka z potworami, handel, pvp).

Profesje

W grze dostępne są trzy profesje, każda o innych cechach szczególnych. Do naszej dyspozycji mamy wojownika, łucznika oraz maga. Każda z profesji ma inne ataki specjalne oraz zasięg ataku. Ciekawostką jest fakt że możemy do woli przełączać się pomiędzy profesjami i każdą z tych profesji trenujemy osobno.

Levele

Jak w każdej grze MMORPG, rozgrywka polega na wbijaniu kolejnych leveli. Z każdym levelem zwiększamy swój pasek zdrowia, pasek many, prędkość poruszania się oraz atak. Levele zdobywamy podczas walki z mobami.

Skill

W grze, każda postać posiada 4 skille. Obronę która jest używana przez każdą z postaci, atak który wykorzystywany jest tylko przez wojownika, dystans z którego korzysta łucznik oraz magię która świadczy o mocy czarodzieja. Skill rozwijamy przy użyciu odpowiedniej broni treningowej oraz walce z odpowiednio słabym mobem.

Diamenty

W grze za realne pieniądze możemy kupić diamenty. Służą one jedynie do zmiany wizerunku postaci oraz do postawienia sklepu. Możemy je także kupić od innych graczy za golda. Nie mają one żadnego wpływu na rozgrywkę.

Ekwipunek

W grze mamy wiele różnego rodzaju zbroi, mieczy i pierścieni. Ich statystyki oraz miejsce dropienia (to z jakich potworów wypadają) są ściśle ustalone. W grze nie pojawią się itemy o losowo generowanych statystykach.

Potiony

Dostępne są potiony regenerujące zdrowie (czerwone) oraz mane (niebieskie). Potiony kupujemy u NPC albo dropimy z mobów. Dostępne są trzy rodzaje każdego z nich (małe, średnie oraz duże).

Śmierć w grze

Jak w każdej grze, tak także i tutaj możemy zginąć. Jeżeli zabije nas mob to tracimy część zdobytego expa. Jeżeli zabije nas inny gracz wtedy tracimy część posiadanego przy sobie złota. Po śmierci wracamy do miasta.

Bank

W mieście możemy udać się do banku w którym możemy przechowywać złoto oraz itemy.

NPC

Oprócz banku w Rucoy są także dwa dodatkowe NPC. Jeden z nich zajmuje się skupywaniem wszystkiego co mamy oraz sprzedażą nisko levelowego ekwipunku. Drugi z kolei sprzedaje nam potiony, strzały oraz zwoje teleportacyjne.

Zwój teleportacyjny

U NPC możemy zakupić zwój teleportacyjny który pozwoli nam na szybki i bezpieczny powrót do miasta. Do miasta nie możemy wrócić kiedy mamy skulla.

Skull

Gdy zaatakujemy innego gracza na naszej głowie pojawia się złota czaszka. Gdy mamy ją na sobie każdy może nas zaatakować. Gdy uda nam się zabić innego gracza na naszej głowie pojawia się biała czaszka. Gdy mamy na sobie skulla każdy może nas zaatakować, a my nie możemy opuścić pola pvp.

Pvp

Jeżeli chcemy walczyć z innymi graczami musimy wejść do strefy zombie. Tam każdy może atakować każdego. Możemy także udać się na arenę, gdzie możemy walczyć z innymi graczami i nie obawiać się skulla ani żadnych konsekwencji.

Niebieski i czerwony nick

Jeżeli zabijemy innego gracza dostajemy czerwony nick (jesteśmy redem). Kiedy zabijemy reda nasz nick z zielonego staje się niebieski (jesteśmy wtedy blue).

Bossy

W Rucoy raz dziennie pojawia się każdy boss. Pojawienie się bossa jest ogłaszane na ekranie gry, więc nie można go przeoczyć.

Ostatnio na stronie...
Grim Soul – Wandering Merchants – Wędrowni Kupcy

Grim Soul – Wandering Merchants – Wędrowni Kupcy

Wandering Merchants Czasem w grze możemy dostać informację, że w pobliżu naszej twierdzy znajdują się Wędrowni Kupcy. Jeżeli tylko możemy, zawsze powinniśmy tam pójść. Po wejściu w obszar, zobaczymy trzech kupców razem ze swoimi wozami, którzy oferują nam wymianę....

Grim Soul

Grim Soul

Grim Soul Grim Soul to gra free-to-play z gatunku survival MMORPG. W grze żyjemy w przeklętym świecie, w którym nie możemy umrzeć raz na zawsze, więc staramy się zrobić wszystko aby sobie to życie ułatwić. Na początku zaczynamy grę jako goły mężczyzna, który nie ma...

Grim Soul – poradnik

Grim Soul – poradnik

Grim Soul - poradnik W tym artykule, zebraliśmy dla Was kilka cennych porad o tym jak grać w Grim Soul, żeby nie tracić sprzętu. Lista jest cały czas rozwijana, więc możecie odwiedzić nas za jakiś czas ponownie lub w komentarzu napisać coś co przegapiliśmy! Zbieranie...

Otwarte beta testy Battlefield V już we wrześniu

Otwarte beta testy Battlefield V już we wrześniu Dobra nowina dla wszystkich fanów serii Battlefield. Już za niespełna dwa miesiące – bo we wrześniu 2018 roku, ruszą zapisy do beta testów gry Battlefield V. Zgodnie z niepisaną tradycją, Electronic Arts i EA DICE...

Goddess: Primal Chaos – 2vs2

Goddess Primal Chaos 2vs2 W grze mamy dostępny bardzo fajny tryb 2vs2, który daje sporo frajdy i czasem dostarcza sporych emocji. Sama rozgrywka przypomina tą znaną nam z League of Legends. Mamy „nexus” oraz jedną wieże i tak samo jest po stronie przeciwnej. Plansza...

Goddess: Primal Chaos – mounty

Goddess: Primal Chaos - mounty W grze Goddess: Primal Chaos, do naszej dyspozycji mamy także mounty. Co prawda, nie mają one zbyt dużego wpływu na rozgrywkę – nie przyśpieszają naszej prędkości ruchu, ani nie pozwalają na walkę z grzbietu wierzchowca, niemniej jednak...

Goddess: Primal Chaos

Goddess: Primal Chaos Gra Goddess: Primal Chaos jest bardzo rozbudowaną grą MMORPG, w którą gra bardzo dużo Polaków, dlatego postanowiliśmy przygotować o niej serię artykułów. Jednak na początku postaramy się opisać całą grę, na czym polega, co ją wyróżnia oraz jakie...

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Gra Left 4 Dead 2, to dynamiczny first-person shooter, który znacznie bardziej stawia na grywalność, niż realizm. Rozgrywka jest niesamowicie i pozwala nawet na kilkanaście minut zabawy, bez obawy o jakieś negatywne konsekwencje takiego rozwiązania. Ale od początku.

Left 4 Dead 2 poradnik

Left 4 Dead 2 poradnik

Left 4 Dead 2 – poradnik W tym miejscu zebrałem dla Was dwanaście moich porad i wskazówek z gry Left 4 Dead 2. Mam nadzieje, że dzięki nim będziecie bardziej ogarniali rozgrywkę. 1/ Po pierwsze pamiętaj, żeby jako drugą broń zawsze brać coś do walki wręcz. Najlepiej...

Eternium poradnik

Eternium Poradnik Jeżeli trafiłeś na ten artykuł, to zapewne szukasz poradnika i wskazówek do Eternium. Przygotowaliśmy tutaj dla Ciebie szereg istotnych informacji odnośnie samego mechanizmu rozgrywki oraz sposobu na tworzenie postaci. Przygotuj się na potężną dawkę...