Rucoy Poradnik

In Poradnik

 

Rucoy Poradnik

Cała nasza strona jest jednym ogromnym poradnikiem, który jest cały czas ciągle rozwijany i rozbudowywany. Jednak w tym miejscu chcieliśmy zebrać wszystkie najważniejsze informację o grze. Jeżeli uważacie że czegoś tu brakuje, to dajcie nam o tym znać w komentarzu!

Czym jest Rucoy Online

Rucoy Online jest to gra MMORPG, wydana na systemy android i dostępna w sklepie play. Gra jest od kilku lat rozwijana i na chwile obecną ma ponad milion pobrań. Mamy nadzieję że z biegiem czasu liczba ściągnięć będzie coraz większa.

Na czym polega gra

W grze przemierzamy wirtualny świat, w którym zabijamy napotkane stwory, zdobywamy złoto oraz ekwipunek oraz wchodzimy w interakcje z innymi graczami (wspólna walka z potworami, handel, pvp).

Profesje

W grze dostępne są trzy profesje, każda o innych cechach szczególnych. Do naszej dyspozycji mamy wojownika, łucznika oraz maga. Każda z profesji ma inne ataki specjalne oraz zasięg ataku. Ciekawostką jest fakt że możemy do woli przełączać się pomiędzy profesjami i każdą z tych profesji trenujemy osobno.

Levele

Jak w każdej grze MMORPG, rozgrywka polega na wbijaniu kolejnych leveli. Z każdym levelem zwiększamy swój pasek zdrowia, pasek many, prędkość poruszania się oraz atak. Levele zdobywamy podczas walki z mobami.

Skill

W grze, każda postać posiada 4 skille. Obronę która jest używana przez każdą z postaci, atak który wykorzystywany jest tylko przez wojownika, dystans z którego korzysta łucznik oraz magię która świadczy o mocy czarodzieja. Skill rozwijamy przy użyciu odpowiedniej broni treningowej oraz walce z odpowiednio słabym mobem.

Diamenty

W grze za realne pieniądze możemy kupić diamenty. Służą one jedynie do zmiany wizerunku postaci oraz do postawienia sklepu. Możemy je także kupić od innych graczy za golda. Nie mają one żadnego wpływu na rozgrywkę.

Ekwipunek

W grze mamy wiele różnego rodzaju zbroi, mieczy i pierścieni. Ich statystyki oraz miejsce dropienia (to z jakich potworów wypadają) są ściśle ustalone. W grze nie pojawią się itemy o losowo generowanych statystykach.

Potiony

Dostępne są potiony regenerujące zdrowie (czerwone) oraz mane (niebieskie). Potiony kupujemy u NPC albo dropimy z mobów. Dostępne są trzy rodzaje każdego z nich (małe, średnie oraz duże).

Śmierć w grze

Jak w każdej grze, tak także i tutaj możemy zginąć. Jeżeli zabije nas mob to tracimy część zdobytego expa. Jeżeli zabije nas inny gracz wtedy tracimy część posiadanego przy sobie złota. Po śmierci wracamy do miasta.

Bank

W mieście możemy udać się do banku w którym możemy przechowywać złoto oraz itemy.

NPC

Oprócz banku w Rucoy są także dwa dodatkowe NPC. Jeden z nich zajmuje się skupywaniem wszystkiego co mamy oraz sprzedażą nisko levelowego ekwipunku. Drugi z kolei sprzedaje nam potiony, strzały oraz zwoje teleportacyjne.

Zwój teleportacyjny

U NPC możemy zakupić zwój teleportacyjny który pozwoli nam na szybki i bezpieczny powrót do miasta. Do miasta nie możemy wrócić kiedy mamy skulla.

Skull

Gdy zaatakujemy innego gracza na naszej głowie pojawia się złota czaszka. Gdy mamy ją na sobie każdy może nas zaatakować. Gdy uda nam się zabić innego gracza na naszej głowie pojawia się biała czaszka. Gdy mamy na sobie skulla każdy może nas zaatakować, a my nie możemy opuścić pola pvp.

Pvp

Jeżeli chcemy walczyć z innymi graczami musimy wejść do strefy zombie. Tam każdy może atakować każdego. Możemy także udać się na arenę, gdzie możemy walczyć z innymi graczami i nie obawiać się skulla ani żadnych konsekwencji.

Niebieski i czerwony nick

Jeżeli zabijemy innego gracza dostajemy czerwony nick (jesteśmy redem). Kiedy zabijemy reda nasz nick z zielonego staje się niebieski (jesteśmy wtedy blue).

Bossy

W Rucoy raz dziennie pojawia się każdy boss. Pojawienie się bossa jest ogłaszane na ekranie gry, więc nie można go przeoczyć.

 

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu