Śmierć w Rucoy

In Poradnik

Śmierć w Rucoy!

W tym artykule skupimy się na omówieniu problemu śmierci w grze. Jak w każdej grze MMORPG, tak również i tutaj śmierć jest czymś powszechnym i normalnym, jednak zawsze niesie ona ze sobą jakieś dotkliwe dla gracza konsekwencje.

W Rucoy możemy wyróżnić dwa rodzaje śmierci, śmierć od moba, oraz śmierć w pvp. W tym artykule opiszemy każdą z tych śmierci.

Śmierć od moba czyli pvm

Normalnym jest że podczas starć z mobami możemy zginąć. Nie jest to proste ponieważ zazwyczaj mamy pod ręką potiony i raczej nie pchamy się na moby silniejsze od nas, niemniej jednak jest to możliwe. Co się dzieje po śmierci?

Po śmierci wracamy do głównego miasta oraz tracimy pewną część zdobytego expa (jeżeli niedawno wbiliśmy nowy level i mamy go jeszcze mało to wtedy wrócimy do poprzedniego levelu). I na tym właściwie kończą się wszystkie kary za śmierć. Tak jak w początkowej fazie gry, śmierć jest rodzajem darmowego teleportu – bo utracone doświadczenie odbijemy sobie w 2-3 minuty – tak już później jest dla nas poważnym utrudnieniem.

Śmierć z rąk gracza czyli pvp

Z kolei jeżeli zginiemy z rąk innego gracza, również wracamy do miasta, jednak zamiast tracić expa, to tracimy część posiadanego przez nas złota (około 25%). Dlatego bardzo ważne jest żeby trzymać złoto w banku (pisaliśmy o tym tutaj: Bank w Rucoy).

Polecamy Wam także przeczytać nasz artykuł: pvp w Rucoy. System pvp jest tutaj dość specyficznie rozwiązany, więc warto się z nim zapoznać zanim podejmie się decyzje której później będziemy gorzko żałować.

Jak więc widzicie, śmierć w grze nie jest niczym groźnym (zazwyczaj) i jeżeli dobrze ją wykorzystamy to może ona działać jeszcze na naszą korzyść.

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu