Unikalne przedmioty

In Aktualności, Czego brakuje w Rucoy

Unikalne przedmioty w Rucoy

Dzisiaj rozpoczynamy serię nowych artykułów na stronie. Cykl ten nazywa się „czego brakuje w Rucoy” i rozmawiamy tutaj o tym czego w grze brakuje. Gotowi? No to zaczynamy!

Unikalne przedmioty

Jak trochę pogracie w grę, to zauważycie że wszystko jest bardzo proste do wydropienia. Wszystkie itemy i ich parametry są z góry ustalone. Wiadomo co z czego dropi i jakie może mieć statystyki. Nie ma tutaj żadnej losowości, ani elementu zaskoczenia. W grze zdecydowanie brakuje, wyjątkowych, niepowtarzalnych przedmiotów.

Mamy nadzieję że twórcy gry, w końcu wprowadzą taki update, bo na chwilę obecną gra po dłuższym czasie może stać się monotonna, bo zaczyna się wyścig szczurów. Każdy ma już ten sam ekwipunek i liczy się tylko level oraz skill. Nie możemy nadrobić różnicy pomiędzy przeciwnikiem rzadką bronią która da nam przewagę. Pozostaje nam tylko żmudne skillowanie i levelowanie, żeby gonić tych najlepszych graczy.

Nasze rozwiązanie

Bardzo fajnie gdyby z mobów wypadały unikalne przedmioty, których parametry będą zależne od osoby która ubiła moba. Im będzie miała ona wyższy level oraz skilla, tym parametry broni czy pancerza będą lepsze. Mówimy tutaj o bonusach do ataku, obrony czy nawet o większym procencie szansy na uniknięcie ataku. Boimy się jednak że takie rozwiązanie sprawi że w grze pojawi się ogromny rozłam na wysoko levelowych graczy, którzy dysponują potężnym ekwipunkiem, a małymi graczami którzy padają od jednego uderzenia i nie mają złota, na zakup droższego sprzętu.

A wy co o tym sądzicie? Czy rozłam pomiędzy wysokimi i niskimi levelami jest faktycznie ogromny, czy raczej nie zauważacie tego problemu? I co myślicie o naszym pomyśle na losowe statystyki itemów? Czekamy na wasze komentarze!

 

You may also read!

Vampire’s Fall: Origins PVP

Jeżeli lubisz gry na androida, to Vampire's Fall: Origins i jego walka pvp z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Read More...

Walka w Vampire’s Fall: Origins

Pomimo naszych początkowych obaw, walka w Vampire's Fall: Origins, jest bardzo przyjemna i wciągająca. Walka odbywa się turami, a

Read More...

Vampire’s Fall: Origins

Vampire's Fall: Origins jest świetną oraz darmową grą na androida, a także na PC. W grze wcielamy się w

Read More...

2 commentsOn Unikalne przedmioty

  • Możecie mi oddać itemy bo mniałem laga że kupiłem lodowy hełm niebieski mniecz z lodu niebieski a z itemuw lodowych to tyle a miałem takom akcje że z bosa dało mi te buty co majom 25 speda a na 2 dziań ich nie miałem tych itemów wszystkich lodowych i tych bótuw chce rekompensaty w goldzie 81 milionów za buty za hełm hyba 1.5miliona a za mniecz 1.5miliona razem 84 miliony w grze

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu