Vampire’s Fall: Origins – krwawe kamienie

In Vampire's Fall: Origins

Każda dobra gra na telefon posiada w swoim świecie różnego rodzaju walutę czy surowce. W przypadku Vampire Fall, jest to złoto, kryształy oraz krwawe kamienie. W tym poradniku, skupimy się na tych ostatnich, czyli na krwawych kamieniach.

Do czego służą krwawe kamienie?

Krwawe kamienie służą tylko i wyłącznie do ulepszania naszych przedmiotów. Dzięki nim znacząco zwiększymy parametry naszych przedmiotów, przez co nasza postać będzie jeszcze silniejsza. Niestety, krwawe kamienie są surowcem bardzo rzadkim i trudno dostępnym.

Jak zdobyć krwawe kamienie?

Metod jest wiele. Po pierwsze, mogą one nam wydropić z niemal z każdego miejsca. Możesz je znaleźć w losowych skrzyniach rozrzuconych po mapie, mogą one wypaść jako loot z moba, a także jako nagroda za wykonanie misji. Czasem po zabiciu moba, wypada worek z dużą ilością kamieni, jednak aby go otworzyć trzeba zainwestować sporą ilość kryształów.

Krwawe kamienie, można także kupić za złoto. Aby to zrobić, należy nacisnąć ikonkę kowadła, znajdującą się w menu po lewej stronie u góry ekranu lub podejść do kowadła. Tam w menu ulepszania broni, zobaczycie możliwość zakupu krwawych kamieni za złoto, jednak ich cena jest naprawdę duża.

Historia krwawych kamieni

Uwaga spoiler! Jeżeli nie chcesz poznać części fabuły tej gry na androida nie czytaj dalej!

Jak dowiadujemy się podczas wykonywania jednego guesta, krwawe kamienie powstały z krwi osób torturowanych przez Wielkiego Czarnoksiężnika w jednej z kopalń na drugiej mapie.

Spodobał Ci się ten poradnik? Koniecznie sprawdź inne nasze poradniki do gry Vampire’s Fall: Origins! Jeżeli masz pytania, zostaw je w komentarzu na dole strony! Na pewno na wszystkie odpowiemy.

 

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins PVP

Jeżeli lubisz gry na androida, to Vampire's Fall: Origins i jego walka pvp z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu