Vampire’s Fall: Origins PVP

In Vampire's Fall: Origins

Jeżeli lubisz gry na androida, to Vampire’s Fall: Origins i jego walka pvp z pewnością przypadnie Ci do gustu. Gra ta jest bardzo popularna, więc  bardzo szybko znajdujesz innych graczy do pvp – zazwyczaj trwa to od kilku sekund do maksymalnie minuty. To co jest dużym plusem, w tym systemie walki pvp, to fakt, że grasz naprawdę z innym żywym graczem. Ogrywając różne gry na androida mieliśmy czasem wrażenie, że to komputer kieruje postacią gracza – inaczej nie potrafiliśmy wytłumaczyć jego głupiego zachowania.

W Vampire’s Fall: Origins podczas walki pvp walczysz z żywymi graczami i walki te są naprawdę emocjonujące. Najdłuższa walka, którą odbyliśmy trwała blisko 15 minut. W przeciwieństwie do innych gier z tego gatunku w Vampire’s Fall: Origins, liczy się taktyka, strategia oraz odpowiednie przygotowanie postaci.

Każda z bohaterów ma ten sam zestaw umiejętności, dzięki czemu walka pvp przypomina bardziej pojedynek szachowy. Oczywiście czasem zdarzy się, że trafisz na gracza dużo silniejszego lub dużo słabszego, ale będzie to może 20 procent wszystkich walk pvp w Vampire’s Fall: Origins.

Jak odblokować tryb PVP w Vampire’s Fall: Origins

Odblokowanie trybu pvp, jest bardzo proste i darmowe. Aby tego dokonać musimy udać się do lokalizacji Marid’s Lair of Duels i tam odbyć automatyczny dialog. Lokalizacja ta, znajduje się na pierwszym skręcie w prawo po opuszczeniu pierwszej lokalizacji w grze.

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu