Vampire’s Fall: Origins – solucja

In Vampire's Fall: Origins

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa. Co prawda w grze są reklamy, a także możemy kupować pewny rzeczy za realne pieniądze, ale nie wpływają one w znaczący sposób na grę.

Jak grać w Vampire’s Fall: Origins

Zasadniczo gra dzieli się na trzy etapy. W początkowym etapie, jesteśmy bardzo słabym wampirem, więc żeby radzić sobie z przeciwnikami musimy stawiać na leczenie (czyli specjalną zdolność ugryzienie). Tylko w ten sposób, możemy mierzyć się z silniejszymi przeciwnikami. Jednocześnie cały czas musimy rozwijać:

  • zdolności związane z magią i dające bonusy od magii.
  • Zdolności i ekwipunek zwiększający szansę na obrażenia krytyczne oraz wartość obrażeń krytycznych
  • Warto także wyposażyć się w broń zwiększająca obrażenia od magii. Jako tajemnicę powiem Ci, że jeżeli założysz dwa miecze z bonusem do obrażeń od magii, to liczą się tyle te z głównej ręki.

Trzymając się tych zasad z czasem, zaczynamy zadawać coraz większe obrażenia i wtedy leczenie nie jest już nam potrzebne ponieważ większość przeciwników zabijamy na 1-3 hity. Mowa tu o postaci na 55 lub większym poziomie. Na tym etapie i z takim bulidem postaci bez trudu pokonujemy wszystkich przeciwników, brutali oraz bosów. Jednak w przypadku PVP nasza postać sobie kompletnie nie radzi.

Vampire’s Fall: Origins poradnik PVP

Jeżeli chcesz walczyć PVP, to Twojej statystyki automatycznie ulegają pewnym modyfikacją. Zwiększa się życie, jednak maleją obrażenia od magii, szanse krytyczne oraz bloki. To sprawia, że bulid postacji w Vampire’s Fall: Origins który super się sprawdzał podczas fabuły, kompletnie nie daje sobie rady w PVP. W związku z tym, jeżeli osiągniemy 55 level – podaje ten level, ponieważ później expa wbija się już dużo, dużo wolniej możemy wejść w PVP, jednak wtedy musimy zrestartować nasze skille i umiejętności. Jeżeli to zrobimy PVP będzie dużo prostsze, jednak walka z mobami i bosami będzie dużo dłuższa. Wcześniej pokonywaliśmy je na hita, a teraz będziemy potrzebowali na to 4-5 tur. Warto o tym wiedzieć i osobiście polecam na początku przejść fabułę, a dopiero potem bawić się w pvp z innymi graczami.

Co jeszcze warto wiedzieć o Vampire’s Fall: Origins?

Jak każda dobra gra na telefon, Vampire’s Fall: Origins jest bardzo rozbudowane. Jeżeli chodzi o walutę i surowce mamy tutaj złoto, krwawe kamienie oraz kryształy. Każdy z tych surowców zdobywa się inaczej i służy czemuś innemu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, po prostu przejdź do odpowiedniego artykułu.

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – ulepszanie broni

Każda dobra gra na androida, musi mieć system ulepszania broni oraz zbroi. I tak właśnie jest w przypadku Vampire’s

Read More...

Vampire’s Fall: Origins PVP

Jeżeli lubisz gry na androida, to Vampire's Fall: Origins i jego walka pvp z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu