Vampire’s Fall: Origins – ulepszanie broni

In Vampire's Fall: Origins

Każda dobra gra na androida, musi mieć system ulepszania broni oraz zbroi. I tak właśnie jest w przypadku Vampire’s Fall. Aby ulepszyć dowolną broń lub pancerz, którzy posiadamy musimy udać się do kowadła, które znajduje się koło kowali, lub też wybrać ikonkę kowadła w lewym górnym menu. Nie ma absolutnie żadnej różnicy, którą metodę wybierzemy. Szansa sukcesu na ulepszenie broni jest zawsze taka sama.

Gdy wybierzemy item, który chcemy ulepszyć, po lewej stronie widzimy jego aktualne statystyki, a po prawej nowe. Naciskając przycisk “wykuj” podejmujemy próbę ulepszenia itemu. Jeżeli nam się nie uda, to tracimy jedynie krwawy kamień – z naszym sprzętem nic się nie dzieje.

W sytuacji, gdy dany item przestanie być nam potrzebny, możemy wyjąć z niego wsadzone czerwone kamienie (nie odzyskamy natomiast, tych które straciliśmy, podczas prób ulepszenia sprzętu).

Czy warto ulepszać itemy?

Zdecydowanie tak, ale dopiero w późniejszych etapach rozgrywki, kiedy dysponujemy sprzętem z najwyższej półki. W innym przypadku nie ma sensu tego robić, ponieważ nasze wyposażenie wymieniamy dość często, a na niskich levelach bonusy z ulepszenia broni są praktycznie niezauważalne.

Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania, związane z ulepszaniem broni i zbroi w Vampire’s Fall to piszcie w komentarzach! Chętnie podzielimy się swoją wiedzą! Zapraszamy także, do zapoznania się ze wszystkimi artykułami i poradnikami do tej gry na androida.

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu