Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

In Vampire's Fall: Origins

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry, zdradzę Ci moje patenty i sztuczki na to, jak zdobywać złoto. Jesteś już gotowy, na to aby dowiedzieć się jak szybko wzbogacić się w grze? No to zaczynamy!

Bonusy do zdobywania złota

W grze, mamy możliwość zdobycia bonusów do otrzymywanego złota. Można to robić na kilka sposób, które łączą się ze sobą.

  • Linia krwi – przy tworzeniu postaci możemy wybrać linię krwi Nosferatu, która zapewnia nam bonus w wysokości 8% zdobytego złota
  • Pasywne umiejętności – każda postać może rozwijać swoje umiejętności, zapewniające bonus do złota. W zakładce “podstęp” mamy umiejętność gorączka złota, która daje nam 3% więcej złota za każdy poziom. Maksymalnie możemy osiągnąć 30%
  • Zdolność – w zakładce zdolność możemy odblokować “chytrośc” która sprawia że smoki pojawiają się częściej, przez co zdobywamy z nich więcej złota.
  • Ekwipunek – w grze dostępna jest duża ilość ekwipunku, zapewniająca duże bonusy do ilości zdobywanego złota.

Niestety w grze, nie ma żadnej statystyki, które pokaże nam jaki aktualnie mamy bonus do zdobywanego złota, więc musimy liczyć to samemu.

Specjalne potwory

Ze zwykłych mobów wypada bardzo mało złota, dlatego jeżeli nie masz czasu na grind, musisz skupić się na bardziej konkretnych przeciwnikach czyli brutalach oraz dziennych brutalach. Z tych przeciwników wypadają także cenne przedmioty, które możemy sprzedawać z dużym zyskiem.

Skarby

W grze wiele razy natrafimy na skrzynie ze skarbami, zawsze warto je otwierać ponieważ możemy w nich znaleźć od 100 do nawet 1000 golda.

Misje

Za każdą ukończoną misję otrzymujemy złoto, jest to dobry sposób na powiększanie swojej sakiewki, dlatego warto robić nie tylko główne misje fabularne, ale także zadania poboczne.

Mnożniki

Czasem po zabiciu potwora, wyskakuje nam okienko, które proponuje obejrzenie reklamy, w zamian za 3x większą ilość złota. Zawsze warto z tego korzystać. Niestety okienka otwierają się w losowych sytuacjach. Czasem po zabiciu szczura, a czasem nawet po zabiciu bossa.

Potwory o odpowiednim poziomie

Jak w każdej grze, tak również tutaj różne potwory dają nam różną ilość expa. Dlatego warto expić na mocnych mobach, które “odkrywamy” w ramach tego jak wykonujemy linię fabularną.

 

 

 

 

 

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – krwawe kamienie

Każda dobra gra na telefon posiada w swoim świecie różnego rodzaju walutę czy surowce. W przypadku Vampire Fall, jest

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – ulepszanie broni

Każda dobra gra na androida, musi mieć system ulepszania broni oraz zbroi. I tak właśnie jest w przypadku Vampire’s

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu