Vampire’s Fall: Origins

In Vampire's Fall: Origins

Vampire’s Fall: Origins jest świetną oraz darmową grą na androida, a także na PC. W grze wcielamy się w wykreowanego przez nas wampira – wybieramy jego imię, twarz, fryzurę oraz kolor oczu, a także linię rodu i rozpoczynamy grę. To co wyróżnia Vampire’s Fall: Origins jest stosunkowo prosta, rysowana grafika. Nie możemy tu liczyć, na wyjątkowe efekty graficzne, ale według nas grafika w Vampire’s Fall: Origins fajnie oddaje klimat gry, a także nie jest obciążająca dla urządzenia.

Mechanika Gry Vampire’s Fall: Origins

Mechaniki gry jest standardowa dla tego rodzaju gier. Twórcy do użytku oddali nam otwarty świat, po którym poruszamy się swobodnie naszym bohaterem. Oczywiście w grze występują różnego rodzaju przeszkody terenowe, jednak w tę grę gra się naprawdę przyjemnie. W odróżnieniu od nowych tytułów, ten nawiązuje do klasyki gatunku. Nie mamy tysiąca broni, ani modyfikacji, a wszystkiego musimy dorobić się grindem i robieniem misji.

Misje w Vampire’s Fall: Origins

W grze – jak w każdym dobrym RPG – mamy jeden wątek główny oraz wiele zadań pobocznych. Niektóre zadania są jasno oznaczone na mapie, a inne musimy znajdować sami na podstawie dialogów z postaciami. Na dodatkową uwagę zasługuje fakt, że misje mają różne zakończenia, a niektóre z nich w ogóle możemy przeoczyć jeżeli popchniemy fabułę do przodu. Co do samych misji, to są one bardzo różne. W Vampire’s Fall: Origins mamy zarówno musimy pokonywać przeciwników, odnajdywać zaginione przedmioty czy szukać odpowiednich rzeczy. Warto czytać też dialogi, ponieważ są napisane fajnie i z humorem. Polskie tłumaczenie gry na androida, nie jest niestety najlepsze, ale da się przeżyć.

Walka w Vampire’s Fall: Origins

Walka w grze jest bardzo przyjemna i przypomina najbardziej tą znaną z pokemon. Poruszając się po mapie nie widzimy gdzie są wrogowie ( gdy jakiegoś spotkamy, po prostu wczytuje nam się ekran walki), ale czasem też walka rozpoczyna się po dialogu z konkretną postacią lub po wejściu do określonej lokacji (namiotu wroga, lochu itp.)

Sama walka odbywa się turowo, jednak co 4 tury pojawia się tura combo, która pozwala na tworzenie łączonych ataków. Więcej na temat samej walki i taktyki opowiemy w osobnym artykule. Czytaj więcej: Walka w Vampire’s Fall: Origins

PVP w Vampire’s Fall: Origins

Walka z innymi graczami jest naprawdę emocjonująca i jeden pojedynek potrafi trwać nawet kilka lub kilkanaście minut. Gdy trafimy na dobrego przeciwna, wtedy cała rozgrywa przypomina szachy i polega na odpowiednim zaplanowaniu ataków.

Reklamy w Vampire’s Fall: Origins

Tutaj jest największy plus całej gry! Praktycznie nie ma tutaj reklam, a my żeby grać nie musimy nic odnawiać, ani czekać. Tak naprawdę możemy grać 24h/7 i nigdy nie wydać ani jednej złotówki! Co więcej, w grę można grać także offline co jest dodatkowym ogromnym plusem, dzięki czemu możemy cieszyć się grą, nawet podczas podróży bez dostępu do internetu!

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu