Wojownik

In Klasy postaci

 

Wojownik – mocne i słabe strony

Wojownik to potężny władca miecza i tarczy. Jest to jednocześnie klasa z którą domyślnie zaczynamy naszą przygodę z Rucoy. Trenowanie tej postaci jest najtańsze i najłatwiejsze. Zbroja wojownika jest ciężka, ale za to odporna na obrażenia, a jego ataki nic nie kosztują. Jest to idealna klasa do grania w początkowych etapach gry (do około 60-70 lvl), dzięki której uzbieramy odpowiednią ilość złota do dalszej gry i trenowania innych postaci.

Specjalny atak wojownika, polega na potężnym uderzeniu mieczem, które rani wszystkich otaczających nas przeciwników – także tych którzy nie atakują nas bezpośrednio. Dodatkowo, atak ten zużywa stosunkowo mało many, a jednocześnie jest bardzo skuteczny i prosty w obsłudze, więc możemy go często używać.

Zalecamy zacząć grę od właśnie tej profesji i za jej pomocą zbierać fundusze do dalszej rozgrywki.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że walka pvp tą klasą jest dość uciążliwa. Żeby kogoś zaatakować musimy do niego podejść, a niestety z uwagi na ciężką zbroję często jest to niewykonalne i wprawny łucznik, bądź mag zabije nas nie dając nam żadnej szansy na zbliżenie i zadanie ciosu.

 

You may also read!

Jak budować w Minecraft

Minecraft, jest survivalową grą komputerową o otwartym, w pełni interaktywnym światem. Gra początkowo została stworzona tylko przez jedną osobę

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – jak zdobyć złoto

Jak każda dobra gra na telefon, tak również Vampire’s Fall: Origins daje możliwość zdobywania złota. Po blisko 60 godzinach gry,

Read More...

Vampire’s Fall: Origins – solucja

Vampire’s Fall: Origins to świetna darmowa gra na androida. Mówiąc darmowa, mamy na myśli że gra naprawdę jest darmowa.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu